Ağatur Evden Eve Nakliyat; geniş araç filosu ve müşteri memnuniyetini önemseyen çalışma anlayışıyla, %100 memnuniyet garantili bir taşıma hizmeti vermektedir. Ağatur Evden Eve Nakliyat şimdiye kadar müşterilerinin tüm geri bildirimlerini ciddiye alarak hizmet kalitesini geliştirmiştir. Uzman kadromuz da "müşteri memnuniyeti" odaklı çalışarak, diğer firmalardan farkımızı ortaya koymuştur. Yılların verdiği tecrübe ile firmamız fiyat konusunda da siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürecek bir düzenleme içerisine girmiştir.  Firma olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarına ne kadar değer verdiklerinin biliyor ve eşayalarınızı en az müşterilerimiz kadar değer vererek taşıyoruz. Size yalnızca bir telefon kadar yakınız.

  • İstanbul Askılı Tesktil Taşımacılığı
  • İstanbul Fuar Taşımacılığı
  • ​İstanbul Eşya Depolama
  • İstanbul Ofis&Büro Nakliyat

Hizmetlerimiz

Öncelikle istediğiniz bir saatte eksperimiz evinize gelir. Eşyaların sigorta değerini belirler, evinizin durumunu kontrol eder,ambalaj&apaketleme materyali seçimini yapar, eşyaların hangi sistemle taşınacağına karar verir, taşıma işleminin hangi araçla yapılacağına karar verir. Bir rapor hazırlar, rapora göre görev dağılımı gerçekleştirilir. Eksperimizin direktifleri doğrultusunda çalışanlarımız sizlerin istediği zaman diliminde gelerek eşyalarınızın de'monte eder, ambajlama&apaketleme ve hava kabarcıklı naylona sarar. Daha sonra eşyalarınız kamyon/kamyonete yüklenir. Evinizin durumu, merdivenlerin durumu, evinizin kaçıncı katta oturduğunuz, sitenizdeki yol durumuna göre asansörlü,kayışlı ya da klasik yöntem seçilerek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Ağatur Nakliyat firmamız İstanbul çıkışlı şehirlerarası ofis taşıma hizmetide vermektedir.
Evinize teslim sırasında eşyalarınız istediğiniz yerlere konur, de'monte edilen eşayalarınız tekrar montajlanır. Özel eşyalarınız dışında tüm eşyalarınız istediğiniz şekilde paketleri açılarak yerleştirilir.
Tüm sistemimiz siz değerli müşterilerimizin taşınmasını kolay ve rahat edebileceğiniz bir biçimde halletmenizi sağlayacak biçimde gerçekleştirir. %100 müşteri memnuniyeti vadeden firmamız. Siz değerli müşterilerimiz için en doğru seçim olacaktır.
  • İstanbul Paiano Taşımacılığı
  • İstanbul Villa Taşımacılığı
  • İstanbul Evden Eve Nakliyat
  • İstanbul Şehirlerarası Nakliyat
  • İstanbul Para Kasası Taşımacılığı

İstanbul Ofis&Büro Nakliyat

Merkez: 0212 213 3737
Mail: info@agaturnakliyat.com
Şube: 0216 306 6466
Cep: 532 765 4010

agatur-nakliyat© 2023 her hakkı saklıdır

Adres:Atalar Cad. Kurtoğlu Sok. No.12 Atalar, Kartal

Merkez: 0212 213 3737 

Şube: 0216 306 6466

Cep: 0532 765 4010