Ambalajlama & Paketleme

Uzman Kadro


AMBALAJLAMA VE PAKETLEME AğaturTaşımacılığın en önemli ve ilk aşaması ambalajlamadır. Muhtelif eşyalarınızın gerekli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp evden eve nakliyat işlemi için hazır hale getirilmesi eşyanın zarar görmemesi açısından son derece önemlidir. Ağatur Taşımacılık olarak ambalajlamaya çok önem vermekteyiz. Kullandığımız hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film, karton koli gibi malzemeler eşya taşımak için özel olarak üretilmiş malzemelerdir.
Bize göre kaliteli hizmet vermenin en önemli ve değişmez kuralı en iyi ambalaj malzemelerini kullanmaktır. Profesyonel bir ekip ve eşya cinsine göre değişen muhtelif ambalaj malzemeleri ile titiz bir çalışma ortaya koyup, siz eşya sahiplerinin zahmetsiz bir taşıma gerçekleştirerek derin nefes alabilmenizi sağlamak, biz nakliye şirketlerinin de size en sağlıklı hizmeti vermiş olmanın gururunu yaşayabilmek en önemli ve değişmez hedefimizdir. 

Ücretsiz Ekspertiz

Asansörlü Nakliyat

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT AğaturTaşımacılık başta olmak üzere nakliye birçok atılım göstermiş, hizmet daha güvenli ve hızlı hale getirmek için gelişen teknolojiler çerçevesinde birçok çözümler üretilmiştir. Bunlardan en gelilşmiş ve uzman ellerden yapılırsa en güvenli ve sağlıklı olanı Asansörlü Taşıma 'dır.Yük Asansörü olmayan merdivenleri nakliyeyi olumsuz derecede etkileyecek kadar dar olan apartmanlarda asansörlü nakliyat hem güven bakımından hemde zamaliye imkanını sunar. 
UZMAN KADRO Ağatur Taşımacılıkta diğer önemli unsurlardaan biride konusunda uzman ekiptir.Uzman ekipten kastımız örneğin kapılara yada merdivene sığmayacak olan dolapların sökülmesidir. Ağatur Taşımacılık mobilya monte ve demontesinde uzman ustalarla size bu hizmeti sunmaktadır. Sökülen mobilyaları yeni yerinizde tekrar kurulumunu yapmaktadır.ancak elektrik tesisatı klima avize gibi duvara monte işi yapmadığını altını çizmekteyiz çünkü bu gibi işlemlerde elektrikçi çağırılması daha uygun görülmektedir.

MONTAJLAMA Ağatur Taşımacılık yıllardır evden eve nakliyat taşımacılığını maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak gerçekleştirmiştir. Ağatur  Taşımacılıkta diğer nakliyat firmalarında olmayan en önemli şey her şeyi zamanında ve düzenli bir şekilde sıraya koyarak çalışmasıdır. Bu sayede taşıma sektöründe lider konumda olmayı başardık. Montaj demontaj hizmetleri öncelikle taşınacak yere gelip eşyalarınızı eksperlerimiz ile inceliyor ve bir fiyat çıkartıyoruz daha sonra anlaşma sağlanırsa müşteri ile bir sözleşme yaparak işe koyuluyoruz. Ekspertizin yapılmasının sebebi fiyat biçmek, taşınacak mallara uygun araç temin etmek ve taşıma işini gerçekleştirecek eleman sayısını belirlemektir. Eşyalarınızı gerekirse demonte ederek yerinden alıyor, gerekli paketleme, sarma vb. işlemleri yaparak güvenli bir şekilde araçlarımıza naklederek taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde eşyanın taşındığı yerde de monte işlemleri tarafımızdan yapılıyor.

Eşya Montajla

Sigortalı Nakliyat

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ Ağatur Taşımacılık hizmetinin güvenli ve sağlıklı olması aslında verielcek hizmetin kalitesine bağlıdır. Bu kalitenin yakalanması müşteride güven olarak referans sahibi olabilmek için, hizmetin önceden veriliş şeklinin tespit edilmesi gerekmektedir.Ücretsiz ekspertiz hizmeti nakliyat alanında firmaların müşterisine sunduğu en kaliteli hizmettir. Hizmeti verecek personelin çok önceden seçilmesi gerekmektedir. Özel olarak seçilen personelin eşyanın bulunduğu adrese gelip eşyaları kontrol etmesi, yoğunluğun ve türünün belirlenmesi nakliyat hizmetlerini en güvenli ve en ekonomik hale getirmede en önemli etkendir. 

SİGORTALI NAKLİYAT Ağatur Taşımacılık müşterilerinin ve eşyalarının güvenliği için müşterilerinin talebi üzerine sigortalı nakliyat ve sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri'de sunmaktadır.
Sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri'nin önemi ise eşyalarınızın zarar görmesi halinde zararınızın giderilmesi ve gerektiği taktirde tüm sorumluluğun nakliyat firması üzerinde kalması için sunulan bir hizmettir.Sigortalı nakliyat hizmeti evden eve nakliyat sektöründe çok fazla gerek görülmesede şehirler arası nakliyat ve uluşlar arası nakliyat hizmetlerinde çok önem kazanmaktadır.

Merkez: 0212 213 3737
Mail: info@agaturnakliyat.com
Şube: 0216 306 6466
Cep: 532 765 4010

agatur-nakliyat© 2023 her hakkı saklıdır

Adres:Atalar Cad. Kurtoğlu Sok. No.12 Atalar, Kartal

Merkez: 0212 213 3737 

Şube: 0216 306 6466

Cep: 0532 765 4010